emailVolg MotorRacingblog op FacebookVolg MotorRacingblog op Twitter

 

Kampioenen

Hieronder zijn alle kampioenen en winnaars van belangrijke races van het huidige seizoen (2014) te vinden.

SINGLESEATERS

Formule 1 (Coureurs): (Mercedes Grand Prix)
Formule 1 (Constructeurs): Mercedes Grand Prix
Formule E (Coureurs):
Formule E (Teams):
GP2 (Coureurs): Jolyon Palmer (DAMS)
GP2 (Teams): DAMS
Formule Renault 3.5 (Coureurs): Carlos Sainz jr. (DAMS)
Formule Renault 3.5 (Teams): DAMS
GP3 (Coureurs): Alex Lynn (Carlin)
GP3 (Teams): Carlin
Auto GP World Series (Coureurs): Kimiya Sato (Euronova Racing)
Auto GP World Series (Teams): Super Nova International
Japanese Championship Super Formula (Coureurs): Kazuki Nakajima (Petronas Team TOM’s)
Japanese Championship Super Formula (Teams): Petronas Team TOM’s
Toyota Racing Series (Coureurs): Andrew Tang (Neale Motorsport)
Toyota Racing Series (Teams): Giles Motorsport 1

FORMULE 3

Brazil F3 Open: Felipe Guimarães (Hitech Racing)
Masters of Formula 3: Max Verstappen (Motopark)
Macau Grand Prix: Felix Rosenqvist (Mücke Motorsport)
FIA European F3 (Coureurs): Esteban Ocon (Prema Powerteam)
FIA European F3 (Rookies): Esteban Ocon (Prema Powerteam)
FIA European F3 (Teams): Prema Powerteam
Britse Formule 3 (Coureurs): Martin Cao (Fortec Motorsports)
Duitse Formule 3 (Coureurs, Cup): Markus Pommer (Lotus)
Duitse Formule 3 (Coureurs, Rookie): Indy Dontje (Lotus)
Duitse Formule 3 (Teams): Lotus
Japanse Formule 3 (Coureurs): Nobuharu Matsushita (HFDP Racing)
Japanse Formule 3 (Coureurs, National Class): Hiroshi Koizumi (Hanashima Racing)
Japanse Formule 3 (Teams): Petronas Team TOM’s
Japanse Formule 3 (Engine Tuner): TOM’s
European F3 Open (Coureurs): Sandy Stuvik (Rp Motorsport)
European F3 Open (Coureurs, Copa F308/300): Costatino Peroni (Rp Motorsport)
European F3 Open (Teams): Rp Motorsport
Australian Drivers’ Championship (Gold Star): Simon Hodge (Team BRM)
Australian Drivers’ Championship (National Class): Garnet Patterson (Garnet Patterson Racing)

INSTAPKLASSEN

Formule Renault Eurocup (Coureurs): Nyck de Vries (Koiranen GP)
Formule Renault Eurocup (Teams): Koiranen GP
Formule Renault NEC (Coureurs): Ben Barnicoat (Fortec Motorsports)
Formule Renault NEC (Teams): Josef Kaufmann Racing
Formule Renault ALPS (Coureurs): Nyck de Vries (Koiranen GP)
Formule Renault ALPS (Junior): Charles Leclerc (Fortec Motorsports)
Formule Renault ALPS (Teams): Koiranen GP
Protyre Formule Renault (Coureurs): Pietro Fittipaldi (MGR Motorsport)
Britse Formule Ford (Coureurs): Jayde Kruger (JTR)
Britse Formule Ford (Coureurs, Scholarship): Ashley Sutton (Jamun Racing)
Britse Formule Ford (Teams): JTR
Britse Formule Ford (Nations): Zuid-Afrika
ADAC Formel Masters (Coureurs): Mikkel Jensen (Neuhauser Racing Team)
ADAC Formel Masters (Teams): Neuhauser Racing Team
Britse Formule 4 (Coureurs): George Russell (Lanan Racing)
Franse Formule 4 (Coureurs): Lasse Sørensen
Formule Renault 1.6 NEC (Coureurs): Anton de Pasquale (Lechner Racing School)

INDYCAR

IndyCar Series (Coureurs): Will Power (Team Penske)
IndyCar Series (Teams): Team Penske
IndyCar Series (Rookie of the Year): Carlos Muñoz (Andretti Autosport)
IndyCar Series (Constructeurs): Chevrolet
IndyCar Series (Indianapolis 500): Ryan Hunter-Reay (Andretti Autosport)
IndyLights (Coureurs): Gabby Chaves (Belardi Auto Racing)
IndyLights (Rookie of the Year): Jack Harvey (Schmidt Peterson Motorsports)
IndyLights (Teams): Schmidt Peterson Motorsports
Pro Mazda (Coureurs):
 Spencer Pigot (Juncos Racing)
Pro Mazda (Expert): Bobby Eberle (World Speed Motorsports)
Pro Mazda (Teams): Juncos Racing
US F2000 (Coureurs): Florian Latorre (Cape Motorsports)
US F2000 (Teams): Cape Motorsports with Wayne Taylor Racing

NASCAR

Sprint Cup (Coureurs): Kevin Harvick (Stewart-Haas Racing)
Sprint Cup (Rookie): Kyle Larson (Chip Ganassi Racing)
Sprint Cup (Owner): Tony Stewart (#4 Stewart-Haas Racing)
Sprint Cup (Constructeur): Chevrolet
Nationwide Series (Coureurs): Chase Elliott (JR Motorsports)
Nationwide Series (Rookie): Chase Elliott (JR Motorsports)
Nationwide Series (Owner): Roger Penske (#22 Team Penske)
Nationwide Series (Constructeur): Chevrolet
Camping World Truck Series (Coureurs): Matt Crafton (ThorSport Racing)
Camping World Truck Series (Rookie): Ben Kennedy (Turner Scott Motorsports)
Camping World Truck Series (Owner): Kyle Busch (#51 Kyle Busch Motorsports)
Camping World Truck Series (Constructeur): Toyota

TOERWAGENS

DTM (Coureurs): Marco Wittmann (BMW Team RMG)
DTM (Teams): BMW Team RMG
DTM (Constructeurs): Audi
WTCC (Coureurs): José María López (Citroën Total WTCC)
WTCC (Coureurs, Yokohama Trophy): Franz Engstler (Liquiy Moly Team Engstler)
WTCC (Coureurs, Eurosport Asia Trophy): Filipe de Souza (Liquiy Moly Team Engstler)
WTCC (Constructeurs): Citroën
WTCC (Teams, Yokohama Trophy): ROAL Motorsport
V8 Supercars (Coureurs): Jamie Whincup (Triple Eight Race Engineering)
V8 Supercars (Coureurs, Pintek Endurance Cup): Jamie Whincup, Paul Dumbrell (Triple Eight Race Engineering)
V8 Supercars (Teams): Triple Eight Race Engineering
BTCC (Coureurs): Colin Turkington (eBay Motors)
BTCC (Coureurs, Independents): Colin Turkington (eBay Motors)
BTCC (Coureurs, Jack Sears Trophy): Dave Newsham (AmD Tuning.com)
BTCC (Teams): eBay Motors
BTCC (Teams, Independents): eBay Motors
BTCC (Constructeurs): MG / Triple Eight

SPORTSCARS

World Endurance Championship (Coureurs): Sébastien Buemi, Anthony Davidson (Toyota Racing)
World Endurance Championship (Coureurs, LMP1 privateers): Mathias Beche, Nick Heidfeld, Nicolas Prost (Rebellion Racing)
World Endurance Championship (Coureurs, LMP2): Sergey Zlobin (SMP Racing)
World Endurance Championship (Coureurs, GT): Gianmaria Bruni, Toni Vilander (AF Corse)
World Endurance Championship (Coureurs, GTE Am): David Hansson, Kristian Poulsen (Aston Martin Racing)
World Endurance Championship (Teams, LMP1 privateers): #12 Rebellion Racing
World Endurance Championship (Teams, LMP2): #27 SMP Racing
World Endurance Championship (Teams, GTE Pro): #51 AF Corse
World Endurance Championship (Teams, GTE Am): #95 Aston Martin Racing
World Endurance Championship (Constructeurs, LM): Toyota
World Endurance Championship (Constructeurs, GTE): Ferrari
European Le Mans Series (Coureurs, LMP2): Paul-Loup Chatin, Nelson Panciatici, Oliver Webb (Signatech Alpine)
European Le Mans Series (Coureurs, LMGTE): Andrea Bertolini, Viktor Shaitar, Sergey Zlobin (SMP Racing)
European Le Mans Series (Coureurs, GTC): Aleksey Basv, Kirill Ladygin, Luca Persiani (SMP Racing)
European Le Mans Series (Teams, LMP2): #36 Signatech Alpine
European Le Mans Series (Teams, LMGTE): #72 SMP Racing
European Le Mans Series (Coureurs, GTC): #73 SMP Racing
Tudor United SportsCar Championship (Prototype, Coureurs): João Barbosa, Christian Fittipali (Action Express Racing)
Tudor United SportsCar Championship (Prototype, Teams): #5 Action Express Racing
Tudor United SportsCar Championship (Prototype, Fabrikanten): Chevrolet
Tudor United SportsCar Championship (Prototype Challenge, Coureurs):
John Bennett, Colin Braun (CORE Autosport)
Tudor United SportsCar Championship (Prototype Challenge, Teams):
#54 CORE Autosport
Tudor United SportsCar Championship (GTLM, Coureurs):
Jonathan Bomarito, Kuno Wittmer (SRT Motorsports)
Tudor United SportsCar Championship (GTLM, Teams): 
#93 SRT Motorsports
Tudor United SportsCar Championship (GTLM, Fabrikanten):
Dodge
Tudor United SportsCar Championship (GTD, Coureurs):
Dane Cameron (Turner Motorsports)
Tudor United SportsCar Championship (GTD, Teams):
#94 Turner Motorsports
Tudor United SportsCar Championship (GTD, Fabrikanten):
Porsche
Asian Le Mans Series (Coureurs, LMP2): David Cheng, Ho-Pin Tung (Oak Racing Team Total)
Asian Le Mans Series (Coureurs, CN): Kevin Tse (Craft-Bamboo Racing)
Asian Le Mans Series (Coureurs, GT): Jun San Chen, Tatsuya Tanigawa (AAI-Rstrada)
Asian Le Mans Series (Coureurs, GT Am): Akihiko Nakaya, Giorgio Sanna, Max Wiser (The Emperor Racing)
Asian Le Mans Series (Teams, LMP2): #1 Oak Racing Team Total
Asian Le Mans Series (Teams, CN): #77 Craft-Bamboo Racing
Asian Le Mans Series (Teams, GT): #91 Team AAI
Asian Le Mans Series (Teams, GT Am): #11 The Emperor Racing
Porsche Mobil 1 Supercup (Coureurs): Earl Bamber (Fach Auto Tech)
Porsche Mobil 1 Supercup (Coureurs, Rookie): Earl Bamber (Fach Auto Tech)
Porsche Mobil 1 Supercup (Teams): VERVA Lechner Racing Team
Super GT (Coureurs, GT500): Tsugio Matsuda, Ronnie Quintarelli (Nismo)
Super GT (Coureurs, GT300): Tatsuya Kataoka, Nobuteru Taniguchi (GSR & Team Ukyo)
Super GT (Teams, GT500): Nismo
Super GT (Teams, GT300): Gainer

RALLY

WRC (Coureurs): Sébastien Ogier (Volkswagen Motorsport)
WRC (Co-piloten): Julien Ingrassia (Volkswagen Motorsport)
WRC (Constructeurs): Volkswagen

MOTOREN

MotoGP (Rijders): Marc Márquez (Repsol Honda Team)
MotoGP (Rijders, Open Class): Aleix Espargaró (NGM Forward Racing)
MotoGP (Rijders, Rookie): Pol Espargaró (Monster Yamaha Tech 3)
MotoGP (Teams): Repsol Honda Team
MotoGP (Constructeurs): Honda
Moto2 (Rijders): Esteve Rabat (Marc VDS Racing Team)
Moto2 (Rijders, Rookie): Maverick Viñales (Pons HP 40)
Moto2 (Constructeurs): Kalex
Moto3 (Rijders): Álex Márquez (Estrella Galicia 0,0)
Moto3 (Rijders, Rookie): Enea Bastianini (Junior Team GO&FUN Moto3)
Moto3 (Constructeurs): KTM
Red Bull Rookies Cup (Rijders): Jorge Martín
Superbike World Championship (Rijders): Sylvain Guintoli (Aprilia Racing Team)
Superbike World Championship (Constructeurs): Aprilia
Supersport (Rijders): Michael van der Mark (Pata Honda World Supersport)
Supersport (Constructeurs): Honda
European Junior Cup (Rijders): Augusto Fernández

Share with your friends








Submit