emailVolg MotorRacingblog op FacebookVolg MotorRacingblog op Twitter

 

V8 Supercars

v8supercars
Kalender

DatumRaceWinnaar
28 februariClipsal 500 Adelaide (#1)
Adelaide
Jamie Whincup
Triple Eight Race Engineering
28 februariClipsal 500 Adelaide (#2)
Adelaide
Fabian Coulthard
Brad Jones Racing
1 maartClipsal 500 Adelaide (#3)
Adelaide
James Courtney
Holden Racing Team
28 maartTyrepower Tasmania Super Sprint (#4)
Symmons Plains
Craig Lowndes
Triple Eight Race Engineering
28 maartTyrepower Tasmania Super Sprint (#5)
Symmons Plains
Craig Lowndes
Triple Eight Race Engineering
29 maartTyrepower Tasmania Super Sprint (#6)
Symmons Plains
Jamie Whincup
Triple Eight Race Engineering
2 meiPerth Super Sprint (#7)
Barbagallo
Mark Winterbottom
Prodrive Racing Australia
2 meiPerth Super Sprint (#8)
Barbagallo
Mark Winterbottom
Prodrive Racing Australia
3 meiPerth Super Sprint (#9)
Barbagallo
Will Davison
Erebus Motorsport
16 meiWinton Super Sprint (#10)
Winton
Chaz Mostert
Prodrive Racing Australia
16 meiWinton Super Sprint (#11)
Winton
Mark Winterbottom
Prodrive Racing Australia
17 meiWinton Super Sprint (#12)
Winton
Mark Winterbottom
Prodrive Racing Australia
20 juniSkycity Triple Crown Darwin (#13)
Hidden Valley
20 juniSkycity Triple Crown Darwin (#14)
Hidden Valley
21 juniSkycity Triple Crown Darwin (#15)
Hidden Valley
11 juliCastrol Edge Townsville 400 (#16)
Townsville
11 juliCastrol Edge Townsville 400 (#17)
Townsville
12 juliCastrol Edge Townsville 400 (#18)
Townsville
1 augustusCoates Hire Ipswich Super Sprint (#19)
Queensland
1 augustusCoates Hire Ipswich Super Sprint (#20)
Queensland
2 augustusCoates Hire Ipswich Super Sprint (#21)
Queensland
22 augustusSydney Motorsport Park Super Sprint (#22)
Eastern Creek
22 augustusSydney Motorsport Park Super Sprint (#23)
Eastern Creek
23 augustusSydney Motorsport Park Super Sprint (#24)
Eastern Creek
13 septemberWilson Security Sandown 500 (#25)
Sandown
11 oktoberSupercheap Auto Bathurst 1000 (#26)
Mount Panorama
24 oktoberCastrol Gold Coast (#27)
Surfers Paradise
25 oktoberCastrol Gold Coast (#28)
Surfers Paradise
6 novemberITM 500 Auckland (#29)
Pukekohe
7 novemberITM 500 Auckland (#30)
Pukekohe
7 novemberITM 500 Auckland (#31)
Pukekohe
8 novemberITM 500 Auckland (#32)
Pukekohe
21 novemberPhillip Island Super Sprint (#33)
Phillip Island
21 novemberPhillip Island Super Sprint (#34)
Phillip Island
22 novemberPhillip Island Super Sprint (#35)
Phillip Island
5 decemberSydney 500 (#35)
Sydney
6 decemberSydney 500 (#36)
Sydney
Startlijst
TeamAutoCoureurRaces
Triple Eight Race EngineeringHolden VF Commodore
Dunlop
1. Jamie Whincup
Australië
1-12
Holden VF Commodore
Dunlop
888. Craig Lowndes
Australië
1-12
Holden Racing TeamHolden VF Commodore
Dunlop
2. Garth Tander
Australië
1-12
Holden VF Commodore
Dunlop
22. James Courtney
Australië
1-12
Lucas Dumbrell MotorsportHolden VF Commodore
Dunlop
3. Tim Blanchard
Australië
1-12
Holden VF Commodore
Dunlop
222. Nick Percat
Australië
1-12
Erebus MotorsportMercedes-Benz E63 AMG
Dunlop
4. Ashley Walsh
Australië
1-12
Mercedes-Benz E63 AMG
Dunlop
9. Will Davison
Australië
1-12
Prodrive Racing AustraliaFord FG X Falcon
Dunlop
5. Mark Winterbottom
Australië
1-12
Ford FG X Falcon
Dunlop
6. Chaz Mostert
Australië
1-12
Nissan MotorsportNissan Altima L33
Dunlop
7. Todd Kelly
Australië
1-12
Nissan Altima L33
Dunlop
15. Rick Kelly
Australië
1-12
Nissan Altima L33
Dunlop
23. Michael Caruso
Australië
1-12
Nissan Altima L33
Dunlop
99. James Moffat
Australië
1-12
Brad Jones RacingHolden VF Commodore
Dunlop
8. Jason Bright
Australië
1-12
Holden VF Commodore
Dunlop
14. Fabian Coultard
Nieuw-Zeeland
1-12
DJR Team PenskeFord FG X Falcon
Dunlop
17. Marcos Ambrose
Australië
1-3
Ford FG X Falcon
Dunlop
17. Scott Pye
Australië
4-12
Charlie Schwerkolt RacingHolden VF Commodore
Dunlop
18. Lee Holdsworth
Australië
1-12
Britek MotorsportHolden VF Commodore
Dunlop
21. Dale Wood
Australië
1-12
Garry Rogers MotorsportVolvo S60
Dunlop
33. Scott McLaughlin
Nieuw-Zeeland
1-12
Volvo S60
Dunlop
34. David Wall
Australië
1-12
Walkinshaw RacingHolden VF Commodore
Dunlop
47. Tim Slade
Australië
1-6, 10-12
Holden VF Commodore
Dunlop
300. Tim Slade
Australië
7-9
Rod Nash RacingFord FG Falcon
Dunlop
55. David Reynolds
Australië
1-12
Tekno AutosportsHolden VF Commodore
Dunlop
97. Shane Van Gisbergen
Nieuw-Zeeland
1-12
Super Black RacingFord FG X Falcon
Dunlop
111. Andre Heimgartner
Nieuw-Zeeland
1-12

Gerelateerde artikelen:[catlist id=943 numberposts=15 Date=yes]

Share with your friends








Submit